Güç Taşıyoruz…

4E Lojistik, dünyanın önde gelen lojistik hizmetleri şirketi olmak için özveri ile çalışmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana en önem verdiği değeri bütün paydaşlarına artı değer katmak olan 4E Lojistik, bütün dünyada kabul görmüş kurumsal yönetim anlayışını temel alıyor, proaktif hizmet seviyesi ile sektörde fark yaratıyor. Bunlara ek olarak firmamız; bulunduğu topluma katkı sağlamak amacıyla sosyal sorumluluk projelerine de dahil oluyor.

4E Lojistik; yüklerinizin dağıtımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyor. Herhangi bir standart gönderi haricinde, ağır makinelerin ve büyük projelerin taşınmasında da bunun ötesine geçiyor ve kişiye özel çözümler vadediyor.

4E Lojistik’te; Tedarik Zinciri Çözümleri, Lojistik Hizmetler ve Tedarik Zinciri Danışmanlık Hizmetleri gibi alanlarda da hizmet veriyoruz. Firmamızın merkezi Gaziantep’te yer alıyor. Merkez şubemiz dışında Adana ve İskenderun’da da depolarımız ve şubelerimiz bulunuyor.

Karayolu

4E Lojistik olarak; karayolu taşımacılığı hizmetimiz ile ithalat ve ihracat yükleriniz için lojistik desteği sunmaktayız. Doğru organizasyon, planlama ve zamanında teslimatla yükleriniz ve gönderileriniz, teslimat adresine güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

Read More...

Demiryolu

Firmamızın bünyesindeki 30 adet SG tipi özmal vagonlarımıza ek olarak, TCDD vagonlarını da kullanarak, siz değerli müşterilerimize yurtiçinde kapıdan kapıya konteyner taşıma hizmeti sunmaktayız.

Read More...

Depolama

4E Lojistik olarak; yük ve konteynerleri depolayabilme kapasitesinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Geniş depolama alanlarımızda, konteyner depolama, kapalı serbest depo, elleçleme ve demiryolu bağlantılı taşıma hizmeti sağlamaktayız.

Read More...

Gaziantep TCDD ( Açık Vagon Saha )

Toplam alan : 8.000 m2

Limanlara Uzaklık

  • MIP Mersin Limanı 295 km
  • Limak İskenderun Limanı 200 Km
  • Assan İskenderun Limanı 190 Km

Gaziantep Başpınar ( Açık ve Kapalı Saha )

Toplam alan : 16.000 m2 ( Kapalı Saha 1.500 m2 )

Limanlara uzaklık

  • MIP Mersin Limanı 305 km
  • Limak İskenderun Limanı 210 Km
  • Assan İskenderun Limanı 200 Km

Adana Depo ( Açık Vagon Saha )

Toplam alan : 4.000 m2

Limanlara uzaklık

  • MIP Mersin Limanı 115 km
  • Limak İskenderun Limanı 110 Km
  • Assan İskenderun Limanı 100 Km

Üç Adımda Lojistik

Rezervasyon

Müşterilerimiz, kendilerine özel B2B panelini kullanır. Bu panel aracılığı ile anlık fiyat teklifi alır ve ardından rezervasyonunu hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirir.

Operasyon

Müşteri tarafından oluşturulan rezervasyon, profesyonel ekibimizin ekranına yansır ve bu aşamadan sonra operasyonel süreç başlar. Müşterilerimiz, operasyon sürecini B2B panelinden ve uygulamamızdan anlık olarak takip edebilirler.

Teslimat

Başlangıçtan bitişe kadar tüm taşıma süreci, müşterilerimiz tarafından panel üzerinden takip edilir.

TAM ÇÖZÜM

Dünya ticaretinde taşımaların yaklaşık % 75’i denizyolu ile yapılıyor. Lojistik ekibimizle yaptığımız konsodalisyonlar ile müşterilerimize önemli fiyat ve zaman avantajları sağlıyoruz.

Önem veriyoruz çünkü sizi içimizden biri olarak görüyoruz.

hizmet verdiğimiz acenteler

MEDKON