Biz kimiz

4E Lojistik olarak; bir yük taşımacılığı şirketinden çok daha fazlasıyız. Ulusal ve uluslararası lojistik sektöründe geniş deneyime sahibiz. Üstün kaliteli ve güvenli hizmetlerimizle, tam müşteri memnuniyetini garanti ediyor, malların ithalat ve ihracatında nakliye operasyonlarını koordine etmeye ve optimize etmeye odaklanıyoruz.

Kısa zaman içinde sadece sektörde yer edinmekle kalmayıp, aynı zamanda sektörün önde gelen isimlerinden biri olduk. Merkez Depo, TCDD Başpınar Depo, Adana Depo ve İskenderun Ofis şubelerimizle müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Her bir müşterilerimizin hizmetlerimize duyduğu güvenin farkındayız. Bu nedenle tek amacımız, her zaman profesyonel, doğrudan ve empatik bir yaklaşımla ihtiyaçlarınıza göre en iyi lojistik çözümünü sunmaktır.

Müşterilerimize hizmet vermede büyük esneklik ve hıza sahip olmakla tanımlanıyoruz. Yüksek nitelikli profesyonellerden oluşan ekibimiz, karayolu, demiryolu ve depolama alanında her daim yanınızdadır. Sektörde deneyimli olan şirketimiz, müşterilerimize sağladığımız ürün ve hizmetlerin depolanması, lojistiği ve bilgilendirmesi konusunda katma değer vadediyor.

Yüksek hız ve kaliteli standartlarına sahip olan taşıma sistemimizle yüklerinizin problemsiz ve hızlı şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz. Ekipmanlarımızın hepsi lojistik için gerekli bütün yasal izin ve belgelere sahiptir. Taşıma aşamasında gereksinim duyabileceğiniz bütün işlemleriniz profesyonel ekiplerimiz tarafından sizin adınıza gerçekleştiriliyor. Her daim kendini geliştiren ve yeniliklere anında adapte olan bir firma olarak; binlerce yük taşımanın verdiği deneyimle, kaliteli ve yenilikçi hizmet sağlama yolunda her geçen gün ilerliyoruz.

Sektörel birikim ve deneyimlerimizin sonucunda siz değerli müşterilerimiz için taşıma planlamanızı ve bütün işlemlerinizi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, tam zamanlı teslimat ve takibinin yapılmasını sağlıyoruz. Bunlara ek olarak; taşımış olduğumuz her yükte bizden talep edilen ayrıntıları en doğru şekliyle sizlere iletiyoruz. Aktif, güvenilir ve profesyonel bir çözüm ortağı olarak; ilk önce müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Ardından, hem taşımalarımızda hem de hizmetimizde yüksek kalite standartlarına öncelik veriyoruz.

M

Misyonumuz

Lojistikte, farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren bir marka olmak. Özenli ve esnek bir şekilde profesyonel ve kişiselleştirilmiş çözümler sunarak, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına olanak tanımak.
V

Vizyonumuz

Modern bir anlayış ile sektörün ihtiyaçlarının ötesinde bir hizmet sağlamak, deneyimlerimiz ile evrensel standartları karşılayarak mükemmelleşmek, sektörün geleceğinde söz sahibi olmak. Sektörde profesyonel ve kişiselleştirilmiş çözümler sunan, dünyaca tanınmış bir kuruluş olmak.
D

Değerler

Prosedürler, değerler ve tutumlar itibarımız için çok önemlidir. Keyif aldığımız başarıdan bahsetmiyoruz bile. Müşteri odaklılığı, verimlilik, yenilik ve değişim kapasitesi, dürüstlük ve etik sorumluluk, takım çalışmasına bağlılık gibi değerlere önem vermekteyiz.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ ?

Geniş Filo ve Ekipman

Son teknolojik, tam donanımlı ve güçlü ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz olarak en iyi hizmeti sunuyoruz.

Uzman Kadro

Alanında uzman ve sektörel deneyimi yüksek ekibimiz, hizmet taleplerinizi karşılamak için her daim hazır.

Müşteri Odaklı B2B Modülü

Müşterilerimiz, kendilerine ait B2B panelinde anlık işlem gerçekleştirebilir ve sipariş detayını takip edebilir.

Anlık Takip

Müşterilerimiz, siparişlerle ilgili her türlü detayı ekranlarından takip edebilir ve siparişin durumunu inceleyebilir.

Hızlı Çözüm

Müşteri memnuniyetine odaklanan deneyimli ekibimiz, işlerinizin aksamaması adına operasyonel süreçlerinizi takip eder ve buna uygun çözümler sunar.

Uzman Kadromuz

Harun Reşit KARAHAN

Genel Müdür

Mustafa KARAHAN

Genel Müdür Yardımcısı

Zekeriya YILDIRIM

Karayolu Bölge Müdürü

İbrahim TEMİZSOY

Demiryolu Bölge Müdürü

Abdurahman BOZGEYİK

Muhasebe ve Finans Müdürü

Elvan ATILGAN

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Mete BAĞCI

Marka ve Reklam Kordinatörü

Serkan AYGÜN

Depo Sorumlusu

Mariya KARAÇAY

Filo Yönetimi

Her zaman yetenekli çalışanlar arıyoruz ve lojistik sektörüne tutkusu olan herkes

Takımımıza Katıl

BELGELERİMİZ

ISO / ICE 27001:2013

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 9001:2015

Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001:2015

Çevre Yönetim Sistemi

ISO 45001:2018

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

TIO

Taşıma Belgesi

C2

Taşıma Belgesi